Shop

Nostalgische voetbalkalender Ajax – 2026

Ook dit jaar zal op veler verzoek de nostalgische voetbalkalender Ajax weer verschijnen. De kalender voor 2026 wordt opnieuw op het grote A2-formaat (42 x 60 centimeter) gemaakt en zal ook nu weer voor ontroering zorgen. Met op de cover Johan Plageman die het zwaar te verduren heeft in een duel met Ajax’ gifkikker Co Prins.

En nog veel meer is te zien in deze unieke kalender. Piet Keizer die te zien is als jongen van net twintig jaar en dan al dé sensatie van de Eredivisie, Klaas Nuninga en Johan Cruijff die de verdediging van Liverpool tot wanhoop brengen, de kampioensploeg van de competitie 1966-1967, Sjaak Swart die ten aanval trekt en de Spartaan Jan van der Veen laat spartelen en nog veel meer mooi nostalgisch beeld.

  • 42 x 59,4 cm (A2)
9789493421240-2

27,50

Andere suggesties…

U

Uitgeverij KICK heeft uit archieven van professionele fotografen tienduizenden nieuwe Ajax-foto’s gekocht. Uit deze enorme collectie is voor de nieuwe kalender een keuze voor 13 beelden gemaakt, waar de ware Ajax-fan bij kan wegdromen.

 

Deel deze pagina:

Andere interessante boeken